Geïntegreerde leverancier

Dropshippen met Van der Meer: dierenbenodigdheden

12.000+ dierenbenodigdheden van een Rotterdamse groothandel, met een van de grootste assortimenten in GOGETTERS. Koppel je Van der Meer-account en importeer met één klik.

12.000+ producten1 dag levering4 talen

Van der Meer

Geïntegreerde leverancier
Producten12.000+
AssortimentDierenbenodigdheden
LevertijdGemiddeld 1 dag naar NL
RetourenJa, terug naar Van der Meer
ProducttekstenNederlands, Duits, Engels, Zweeds
StartenMet je eigen Van der Meer-account

Beschikbaar voor

  • Shopify
  • WooCommerce
  • PrestaShop
  • CCV Shop
  • Shopify
  • WooCommerce
  • PrestaShop
  • CCV Shop
  • Shopify
  • WooCommerce
  • PrestaShop
  • CCV Shop
Waarom Van der Meer

Waarom dropshippen met Van der Meer?

Een van de grootste assortimentenEen van de grootste assortimenten dierenbenodigdheden in de GOGETTERS-app, van een groothandel uit Rotterdam.
Teksten in 4 talenProductcontent in het Nederlands, Duits, Engels en Zweeds.
Retour mogelijkRetouren gaan terug naar Van der Meer in Rotterdam, dus je blijft niet met voorraad zitten.
LevertijdGemiddeld 1 dag naar Nederland. Naar andere landen duurt het iets langer.
Koppelen met je eigen accountJe koppelt je eigen Van der Meer-account en betaalt Van der Meer rechtstreeks, volgens de afspraken die je met Van der Meer maakt.
Aan de slag

Zo start je met Van der Meer

01

Installeer GOGETTERS

Installeer de gratis app in je Shopify-, WooCommerce-, PrestaShop- of CCV Shop-webshop. Dat duurt 2 minuten.

02

Koppel Van der Meer

Maak een account aan bij Van der Meer en koppel het in de app.

03

Importeer en verkoop

Importeer producten met één klik, inclusief afbeeldingen en beschrijvingen. Bestellingen gaan automatisch naar Van der Meer.

Aanbevolen door dropshippers

Wat andere dropshippers over GOGETTERS zeggen

Beoordeeld met 4,9 uit 5 in de Shopify App Store.

"Het importproces via hun platform werkt perfect, het is gebruiksvriendelijk en zeer efficiënt. Het is duidelijk dat klantenservice een topprioriteit is."

MehrdadShopify

"GOGETTERS EU is een fantastische app die mijn werk een stuk makkelijker heeft gemaakt. Intuïtief, betrouwbaar en boordevol handige functies, met een geweldig supportteam."

FionshopShopify

"Overgestapt naar GOGETTERS en wat een verademing. De website draait nu goed en stabiel. Topservice, vriendelijk personeel en je wordt snel geholpen."

Brenda ElbertsenGoogle
FAQ

Veelgestelde vragen over Van der Meer

Van der Meer is een geïntegreerde leverancier: je koppelt je eigen Van der Meer-account en betaalt Van der Meer rechtstreeks, volgens de afspraken die je met Van der Meer maakt.

Gratis abonnement: tot 50 producten, van one-click- en geïntegreerde leveranciers. Betaald vanaf €39 per maand plus eenmalig €99 opstartkosten, of €390 per jaar zonder opstartkosten. Prijzen excl. btw.

Bekijk de prijzen

Installeer de gratis GOGETTERS-app op Shopify, WooCommerce, PrestaShop of CCV Shop, maak een account aan bij Van der Meer en koppel het in de app. Importeer de producten die je wilt; bestellingen gaan automatisch naar Van der Meer.

Gemiddeld 1 dag naar Nederland; naar andere landen duurt het iets langer.

De track & trace-code gaat automatisch via GOGETTERS naar je klant.

Dierenbenodigdheden van Van der Meer Diertotaalgroothandel: ruim 12.000 producten, met productteksten in het Nederlands, Duits, Engels en Zweeds.

Ja. Van der Meer is een geïntegreerde leverancier: je koppelt je eigen Van der Meer-account en betaalt Van der Meer rechtstreeks.

Ja. Van der Meer accepteert retouren. Je spreekt de retour af met je klant en het product gaat terug naar Van der Meer.

Het retouradres ligt in Rotterdam.

Retourbeleid van Van der Meer

Van der Meer in ons helpcentrum

Aan de slag

Start vandaag met Van der Meer.

Installeer de gratis GOGETTERS-app, koppel je Van der Meer-account en importeer je eerste producten.